RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 63608-3 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63608-3 3.5 Inch Breaker Strip Kit for Fr48 and Bc48
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63608-3 |
| Manufacturer Part # | 63608-3 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63608-3 Breaker Strip Kit Fr48 & Bc48

