RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 629097238 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 629097238 Ice Slide Diverter Crescent Ice Component Stainless Steel
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 629097238 |
| Manufacturer Part # | 629097238 |
| Height | 5.8" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 629097238 Kit Idc2xx Ice Slide/diverter
