Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 603-4 Phillips Screwdriver 4 Inch Round Shank Precision Tool
Item:
#1195396
Technical details
| Manufacturer | Klein Tools |
|---|---|
| Model Number | 603-4 |
| Manufacturer Part # | 603-4 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 603-4 Phillips Screwdriver 4 Inch Round Shank Precision Tool
$14.15
Unit price
/
Unavailable
