Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 60144001 Relay Board Kit with Wire Harness for Pitco Fryers
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60144001 |
| Manufacturer Part # | 60144001 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60144001 Relay Board Kit W/wire Harness And Connector Assy., Units With Self Cleaning Burners, Pitco Fryer 4ssh75csfd 5ssh75csfd Fg-sgh50-fd-50-bt-50-2, Sg14 Sg14di Sg14r Sg14rdi Sg14rs Sg14s-d Sg14t, Sg14tdi Sg18 Sg18di Sg18f Sg18s Sg18s-d Sgc Sgm1824, Sgm24 Sgm34 Sgsebnb-14 Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh60 Ssh75, Ssh75rs
