FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60143706 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60143706 6.4 Inch Control Module with 4 Button Interface
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60143706 |
| Manufacturer Part # | 60143706 |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60143706 Cntrl Dig 4b Anets Past A
