RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Anets units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Anets 60130501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60130501 Width 0.78 Inch Strain Relief Lay In Impact Resistant Polymer
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60130501 |
| Manufacturer Part # | 60130501 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.78" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60130501 Strain Relief Lay In
