Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 60113502C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60113502C 4.25 Inch Gas Valve Combo with Electric Actuator
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60113502C |
| Manufacturer Part # | 60113502C |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 2.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60113502C Valve Combo 24v 1/2" Npt Lp
