Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60091 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60091 2 13/16 Inch Stainless Steel Latch Kit Camtainer 500lcd
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60091 |
| Manufacturer Part # | 60091 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60091 Material Stainless Steel, Length 2 13/16", 72 Mm, Width 15/16", 24 Mm, Inner Diameter 3 Mm, (4) 1/8" Screw Holes, Includes (2) Screws
