FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 59990041946 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59990041946 5.35 Inch Corrosion Resistant Electric Fan
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59990041946 |
| Manufacturer Part # | 59990041946 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59990041946 Fan 85 236v Ac Corrosion Resistant
