RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 5950100090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 5950100090 16 Inch Stainless Steel Gas Manifold Sub Assembly
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 5950100090 |
| Manufacturer Part # | 5950100090 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 5950100090 Manifold Sub Assy Jcm 24
