FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 59450039250 PLC 3.7 Inch Electric Control Module Aluminum with Automation
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59450039250 |
| Manufacturer Part # | 59450039250 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59450039250 Plc 24vdc
