RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5945-307-07-93 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5945-307-07-93 4-3/8 Inch Solid State Timer 24 Vac Agc1 Buss Fuse
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-307-07-93 |
| Manufacturer Part # | 5945-307-07-93 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-307-07-93 Solid State Timer 24 Vac, Old #1400028 4-3/8" X 3-1/2" Potted Control From Polytron, Corp With Agc1 Buss Fuse, Jackson Dishwasher 200
