FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5945-004-11-78 4.8 Inch Timer Electric OEM with Precise Cycle Control
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-004-11-78 |
| Manufacturer Part # | 5945-004-11-78 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-004-11-78 Timer 115v
