RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 59300114898 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59300114898 Switch Float 2.85 Inch OEM Corrosion Resistant with Reliable Automation
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59300114898 |
| Manufacturer Part # | 59300114898 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59300114898 Switch Float
