- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5930-011-61-69 4 Inch Switch Off Fill On Durable Plastic Control
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5930-011-61-69 |
| Manufacturer Part # | 5930-011-61-69 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5930-011-61-69 Switch Off/fill/on
