RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 59143 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 59143 0.6 Inch OEM Orifice Gas Low Pressure 1.45mm
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 59143 |
| Manufacturer Part # | 59143 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 59143 Orifice Main Lp 1.45mm 0.057
