RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 59001921 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 59001921 0.7 Inch Thermal Cutout for Amana Dq22hs Safety Device
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59001921 |
| Manufacturer Part # | 59001921 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59001921 (2) 1/4" Tab Term, Amana Dq22hs
