Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58277 Butcher Paper 36 Inch x 1000 Feet Durable Food Safe Wrap
Item:
#1893646
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58277 |
| Manufacturer Part # | 58277 |
| Height | 8.8" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 36" |
| Weight | 38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58277 Butcher Paper 36 Inch x 1000 Feet Durable Food Safe Wrap
$156.03/Roll
Unit price
/
Unavailable
