RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 57928 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 57928 19 Inch Cooler End Shelf Kit Stainless Steel with Durable Construction
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 57928 |
| Manufacturer Part # | 57928 |
| Height | 2.2" |
| Width | 19.2" |
| Depth | 21.9" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 57928 Cooler Kit End Shelf Kit

