Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco hot dog equipment.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 57403 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 57403 13 Inch Push Block Guide for Nemco 57500 2
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 57403 |
| Manufacturer Part # | 57403 |
| Height | 3.2" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 57403 Push Block Guide For Nemco 57500 2
