RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson deck mount faucets.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5700-121-35-54 deck mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5700-121-35-54 2.3 Inch Stand Pipe Stopper for 8010764 Drain Assembly
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-121-35-54 |
| Manufacturer Part # | 5700-121-35-54 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-121-35-54 For 8010764 Drain Stopper Assembly
