RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5700-004-71-02 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5700-004-71-02 15 Inch Hose Chemical Grade Durable Designed for Foodservice
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-004-71-02 |
| Manufacturer Part # | 5700-004-71-02 |
| Height | 1.85" |
| Width | 15.05" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-004-71-02 Hose
