- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5700-002-91-55 3.8 Inch Support Ball Stop Lift Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-002-91-55 |
| Manufacturer Part # | 5700-002-91-55 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-002-91-55 F Support Ball Stop Lift
