RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 56965 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 56965 0.75 Inch Flame Holder For Groen Steam Boiler Ngb/3 Ngb/3/e
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 56965 |
| Manufacturer Part # | 56965 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 56965 Flame Deflector (single Loop), Groen Steam Boiler Ngb/3 Ngb/3/e
