Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 5636 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 5636 2 Inch Diameter Wall Thermometer 0 to 80 Degree Fahrenheit Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 5636 |
| Manufacturer Part # | 5636 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 5636 Thermometer (6"od Wall 0/80f)
