FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 56168-1 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 56168-1 4.75 Inch Timer Service Kit 60min with Durable Design
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 56168-1 |
| Manufacturer Part # | 56168-1 |
| Height | 2.45" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 56168-1 Timer Service Kit 60min
