Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56.01.631P 5.9 Inch O Ring For Rational Pump Seal Assembly
Item:
#1514508
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 56.01.631P |
| Manufacturer Part # | 56.01.631P |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56.01.631P 5.9 Inch O Ring For Rational Pump Seal Assembly
$85.86
Unit price
/
Unavailable
