Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 55825 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 55825 2 Inch Diameter Knob Infinite Switch Black with White Numbers
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 55825 |
| Manufacturer Part # | 55825 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 55825 Infinite Switch Knob Black W/ White Numbers, [ 2" Dia ] [ Off-lo-2-6-hi] [mount .187] [flat Down], American Permanent Ware, Steamer Hot Dog Steamer Ds-1a S/n 9207001 & Above., Warmer Series Fd W3 W3v W4 W43 W-4.
