Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW -55534 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -55534 18 Inch Stainless Steel 500 Well Pan with Drain and Stud
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -55534 |
| Manufacturer Part # | -55534 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 11.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -55534 500 Well Pan W/dr & Stud
