RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 5550 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 5550 0.55 Inch 1/4 Flat Washer Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 5550 |
| Manufacturer Part # | 5550 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 5550 Sst 1/4 Flat Washer
