Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55479 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55479 Length 5 5/16 Inch Spacer Blade Gas Aluminum Gray
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55479 |
| Manufacturer Part # | 55479 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55479 Color Gray, Material Aluminum, Length 5 5/16"
