RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 5515 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 5515 Gasket 1.5 Inch Od White Silicone For Sprayhead Tube
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 5515 |
| Manufacturer Part # | 5515 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 5515 Gasket 1-1/2" Od X 9/16" Id 3 Holes White Silicone, For Sprayhead Tube, Bunn-o-matic Coffee Brewer Cwtf
