RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 54939 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 54939 5.65 Inch Propane Gas Valve Assembly Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 54939 |
| Manufacturer Part # | 54939 |
| Height | 3.95" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 2.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 54939 Propane Gas Valve Assy
