RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 517592565F walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 517592565F 4 Inch Fiberglass Threshold Cooler with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 517592565F |
| Manufacturer Part # | 517592565F |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 37" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 517592565F Threshold 34" Frp Cooler
