RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 51312.0027 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 51312.0027 2.85 Inch Shroud Sight Tube Server Stainless Steel with Visual Access
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 51312.0027 |
| Manufacturer Part # | 51312.0027 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 51312.0027 Shroud Sight Tube Sh Server
