RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512872 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512872 4.65 Inch Electric Fan Proofr Motor Durable Metal Housing
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512872 |
| Manufacturer Part # | 512872 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512872 208/230 Fan Proofr Motor
