Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 5125-1532401C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 5125-1532401C 10 Inch Grease Box 3.7 Gallon Stainless Steel
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5125-1532401C |
| Manufacturer Part # | 5125-1532401C |
| Height | 3.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 30" |
| Weight | 10.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5125-1532401C Grs Box 3.7 Gals Mkg

