FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 5109-1272304 21 Inch Coal Rack 648 Liter Durable Steel - Outdoor Use
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5109-1272304 |
| Manufacturer Part # | 5109-1272304 |
| Height | 2.5" |
| Width | 20.7" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5109-1272304 Coal Rack 648 Lh

