Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 5056946 3.45 Inch 12v 60w UL Power Supply for Foodservice Equipment
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 5056946 |
| Manufacturer Part # | 5056946 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 5056946 Power Supply 12v 60w Ul
