RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 504661 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 504661 13 Inch Blanket Heater Electric OEM Material Durable
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 504661 |
| Manufacturer Part # | 504661 |
| Height | 0.85" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 20.35" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 504661 Blanket Heater 235w 208v
