RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 503342 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 503342 Red Lightindicator 208 to 240 Volt LED Signal
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 503342 |
| Manufacturer Part # | 503342 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 503342 Lightindicator Red 208 240v
