Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 503153 2 1/2 Inch Blade Assembly for 48 Oz Poly Container Stainless Steel
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 503153 |
| Manufacturer Part # | 503153 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 503153 Material Stainless Steel, Width 2 1/2", 64 Mm, Thread 3/8"-20, Depth 2", 51 Mm, Note Used On Fmp# 222-1308 Blender
