RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 502S501D-04 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 502S501D-04 5.1 Inch Temp Control Board Electric OEM Freezer
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 502S501D-04 |
| Manufacturer Part # | 502S501D-04 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 502S501D-04 Temp Control Board Freezer Sld Dr Uprt
