Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 419719-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 419719-2 2 Inch Motor Bracket for Vulcan Convection Ovens
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 419719-2 |
| Manufacturer Part # | 419719-2 |
| Height | 0.06" |
| Width | 2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 419719-2 Motor Bracket Requires 2 Per Motor., For Motor # 68-1250, Vulcan Convection Oven
