RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 417876-00001 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 417876-00001 0.5 Inch Resistor 300k 1/2w Durable Ceramic with High Stability
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 417876-00001 |
| Manufacturer Part # | 417876-00001 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 417876-00001 Resistor 300k 1/2w
