RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41499.1006 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41499.1006 2.2 Inch Dispense Tube Kit Stainless Steel for Beverage Systems
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41499.1006 |
| Manufacturer Part # | 41499.1006 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41499.1006 Dispense Tube Kit
