RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 41100-26-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 41100-26-1 16-1/2 Inch Bulb Probe for Lang Gas Griddles
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 41100-26-1 |
| Manufacturer Part # | 41100-26-1 |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 41100-26-1 Probe, Bulb L-shaped 16-1/2" Long With Wire Leads Leading To, Connector., Star Lang Selectronic Gas Griddle 224s-nat 236s-lp, 236s-nat 236sc-nat 236schg-nat 236she-nat 236shg-nat
