Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 410-00068 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 410-00068 Gear Shaft Spare Part with Corrosion-resistant Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 410-00068 |
| Manufacturer Part # | 410-00068 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 410-00068 Gear Shaft Spare Part