RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 40B34S022B-02 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 40B34S022B-02 4.5 Inch Hinge Assembly Door Bt/rh Black
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 40B34S022B-02 |
| Manufacturer Part # | 40B34S022B-02 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 40B34S022B-02 Hinge Assy Door Bt/rh Black
