RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 409-ALS-0036-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 409-ALS-0036-S 13 Inch Divider Bar Pan with Durable Materials
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 409-ALS-0036-S |
| Manufacturer Part # | 409-ALS-0036-S |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 409-ALS-0036-S Divider Bar Pan 13.00x.45
